Nowy Świat Domen

Dobro i zło muszą istnieć obok siebie, a człowiek musi dokonywać wyboru. ~Mahatma Gandhi

Ogłoszenie

Możecie się śmiało logować. Została już niewiele poprawek :)

#1 16-12-2013 17:15:38

 Kim

Członek Rodziny Brown

Zarejestrowany: 15-12-2013
Posty: 23

1. Legenda o początku...

Legenda
o początku...





Na początku była Ciemność, która połączyła się z światłem i stworzyła rodzeństw Czystej Domeny. Był to brat z siostrą - Naga i Werna - bliźniaki.

- Ciemno tu.- Naga usłyszał delikatny, dziewczęcy i melodyjny głos.

- Kim jesteś?- zapytał. Nie widział jej, ale widział jej obecność.

- Jestem Werna.- odpowiedziała.- A ty?

- Nazywam się Naga.- skłonił się lekko, ale ona tego nie mogła zobaczyć, ponieważ wszędzie panował mrok.

- Kim jesteśmy?- zapytali oboje i wtedy zobaczyli jasne światło, które odezwało się ciepłym, matczynym głosem.

- Jesteście rodzeństwem, a ja jestem waszą matką.- mówiła.- Narodzeni jesteście z Światła i Ciemności. Chodźcie do mnie moje dzieci.- oboje ruszyli w stronę światła.

Ich oczom ukazał się raj. Niebo było błękitne, po którym słynęły białe, puszyste chmurki układające się w różne kształty, trawa była soczyście zielona. Wszędzie rosły drzewa rodzące dojrzałe owoce. Były też różnego rodzaje kwiaty od krwisto czerwonych róż, przez fioletowe fiołki, aż do białych stokrotek. Przez cały ogród płynął strumień i wszędzie biegały zwierzęta leśne, gryzonie, a nawet dzikie koty i nie tylko.

- To wasz nowy dom.- odezwał się głos.- Bawcie się dobrze dzieci. Wrócę za 8 lat, gdy będziecie mieli 20.

Offline

 
GG Addmina Kim - 42427982

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gtiteamlebork.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl www.truebelivers.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.bakugan-bakugan.pun.pl